Zobrazen jediný výsledek

Gazzal Pop Corn je ručně barvená, silná vlněná příze pro pletení a háčkování zimních modelů. Je velmi jemná, měkká, nekousavá a teplá a vynikne krásně na každém vašem projektu.
Vlna je přírodní vlákno, které poskytuje dokonalý tepelný komfort – hřeje i vlhké. Vzhledem k tomu, že je příze ručně barvená, nenajdete dvě úplně stejná přadénka, každé je trochu jiné, jedinečné. Příze má pouze číslo barvy, ne číslo šarže a výrobce doporučuje zakoupit dostatečné množství přadének na váš projekt současně. Z přadénka do klubíčka se doporučuje smotat příze až těsně před použitím, aby vlákno netrpělo. Na svetry, ponča, šály, šátky, deky.

Návin: 68m
Gramáž: 150g
Složení: 99% vlna, 1% polyamid
Jehlice: č. 12 – 15

Superwash je speciální ošetření vlny, po kterém se vlákno stává hladkým, silným a pružným. Výrobky pletené z vlny superwash mají lesk, který není u vlny běžný. Úprava Superwash znamená, že je možné praní na 30ºC na jemný/šetrný program v automatické pračce, aniž by se výrobek srazil či zplstnatěl. Přesto je však k pletenině šetrnější ruční praní v pracím přípravku určeném na vlnu, což chrání její jemná vlákna před případným poškozením a výrobek si tak zachová svůj tvar a vzhled po dlouhou dobu.