Zobrazuji všechny 2 výsledky

Gazzal Worm je silná vlněná zimní příze se sekčním barvením určená pro ruční pletení a háčkování. Měkká teplá příze krásně zapadne do každého vzoru a jemně klouže po pletacích jehlicích.
Je hladká, lesklá, velmi měkká a nekousavá. I přes vyšší cenu je merino vlna velmi oblíbená díky mnoha výhodám. Merino vlna je přírodní vlákno, které poskytuje dokonalý tepelný komfort – hřeje i vlhké. Vzhledem k tomu že je příze ručně barvená, nenajdete dvě úplně stejná přadénka, každé je trochu jiné, jedinečné. Příze má pouze číslo barvy, ne číslo šarže a výrobce doporučuje zakoupit dostatečné množství přadének na váš projekt současně. Z přadénka do klubíčka se doporučuje smotat příze až těsně před použitím, aby vlákno netrpělo. Na svetry, čepice, rukavice, šály, šátky, deky.
Návin: 120m
Gramáž: 150g
Složení: 100% Merino Vlna Superwash
Jehlice: č. 10

Jako všechny příze značky Gazzal má i tato mezinárodní certifikát zdravotně nezávadných materiálů – OEKO – TEX STANDARD 100 (s atestem pro děti do 3let).
Superwash je speciální ošetření vlny, po kterém se vlákno stává hladkým, silným a pružným. Výrobky pletené z vlny superwash mají lesk, který není u vlny běžný. Úprava Superwash znamená, že je možné praní na 30ºC na jemný/šetrný program v automatické pračce, aniž by se výrobek srazil či zplstnatěl. Přesto je však k pletenině šetrnější ruční praní v pracím přípravku určeném na vlnu, což chrání její jemná vlákna před případným poškozením a výrobek si tak zachová svůj tvar a vzhled po dlouhou dobu.

290 
290